Terapia rodzinna

Czy Twoja sytuacja rodzinna staje się coraz trudniejsza, a sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, mimo że starałeś/aś się działać najlepiej jak potrafisz?

Czy wiesz, że potrzebujesz coś zmienić, ale nie wiesz jak i co dokładnie zrobić, aby odzyskać harmonię i spokój w rodzinie?

Może czujesz się przytłoczony przez kłopoty w relacjach z bliskimi i zaczynasz tracić nadzieję na to, że sytuacja kiedykolwiek się poprawi?

Jeśli tak, to warto szukać pomocy i wsparcia u specjalisty, który pomoże Ci znaleźć skuteczne sposoby radzenia sobie z problemami i przyniesie Ci wsparcie w trudnych chwilach.

Jako terapeuta podczas terapii rodzinnej, daję miejsce i czas, w którym możecie jako Rodzina skupić się na problemach i potrzebach rodzinnych.

Moją rolą jest pomóc rodzinie zrozumieć, co leży u podłoża problemów i jak można je rozwiązać, zidentyfikować szkodliwe wzorce zachowań i sposoby komunikacji, które utrzymują problemy i wyzwania jakie doświadczacie.
Jestem w stanie dostarczyć narzędzi, technik i strategii, które pomogą Wam jako rodzinie wprowadzić nową jakość komunikacji, ponownie nawiązać więź emocjonalną, zwiększyć wzajemne zrozumienie i rozwiązać trudne sytuacje.

W rezultacie naszej wspólnej pracy Wasza Rodzina może zyskać lepszą jakość życia, poprawę relacji między członkami w rodzinie, zwiększyć satysfakcję z życia oraz pozyskać narzędzia do radzenia sobie z przyszłymi wyzwaniami, co wpłynie na Wasze pozytywne zmiany w życiu rodzinnym i osobistym.

Forma terapii może pomóc nie tylko w poprawie relacji między członkami rodziny, ale także w rozwiązaniu konkretnych problemów i trudności oraz wyzwań.

Podczas terapii rodzinnej, każdy członek rodziny ma szansę uczestniczyć w procesie terapeutycznym.
Terapia rodzinna to także świetna opcja dla osób, które chcą zapobiegać powstawaniu przyszłych trudności w rodzinie poprzez budowanie pozytywnych relacji i zrozumienia między członkami rodziny.

Zadzwoń już dziś. Zapraszam Cię do kontaktu.

Do zobaczenia Izabela Marczak Psycholog.

Dziękuję za zaufanie.